O NAS

 

SUEZ Jantra Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie gospodarki odpadami od 1992 roku.

Działamy w strukturze organizacyjnej światowego koncernu SUEZ. Grupa SUEZ dba o środowisko naturalne od ponad 100 lat. Działa w 70 krajach na 5 kontynentach i oferuje rozwiązania będące gwarancją efektywnego i zrównoważonego zarządzania zasobami powierzonymi nam zarówno przez władze lokalne, przemysł i klientów indywidualnych.

SUEZ Jantra Sp. z o.o. jako spółka lokalna świadczy kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wszelkiego rodzaju, m.in. komunalnych, pobudowlanych, przemysłowych i niebezpiecznych. Organizujemy system segregacji odpadów u źródła ich powstawania.

Gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru, recyklingu i odzysku surowców wtórnych, a nasze specjalistyczne pojazdy i sprawdzone rozwiązania transportowe skutkują optymalizacją wewnętrznej i zewnętrznej logistyki. Nasza działalność obejmuje również produkcję paliwa alternatywnego z odpadów oraz usługi w zakresie mechanicznego i ręcznego utrzymania czystości dróg, chodników i placów.

Naszym obszarem działania jest województwo zachodniopomorskie na którego terenie posiadamy własne instalacje przetwarzania odpadów (w Szczecinie i w Mirowie, gm. Rymań).